Deelnemers Ladies night

Op dinsdagavond 7 november 2017 organiseren wij de derde editie van de Ladies night bij Boer Staphorst. Een gezellige en inspirerende avond gericht op wonen & lifestyle. Bekijk hier de voorlopige deelnemers!

Tickets voor de Ladies night 2017 bij Boer Staphorst zijn uitverkocht! 

Voorlopige deelnemers Ladies night 2017

Samen met de volgende deelnemers gaan wij op dinsdagavond 7 november 2017 een gezellige en inspirerende Ladies night organiseren gericht op wonen & lifestyle.

Beauty

Nutrimetics huidverzorging
Heuckeroth Kapsalon www.knippenko.nl
Priome Dental Spa www.priome.nl/priome-dental-spa
Blëzi Cosmetics www.blezi.com

Eten

Sjocolade.nl sjocolade.nl
De Lichtmis delichtmis.nl
Keurslagerij Bergerslag www.bergerslag.keurslager.nl
Dekker Stroopgoed www.stroopgoed.nl
Boni Staphorst
Uitgekookt van Marle www.uitgekookt.nl

Gezondheid

Diatia praktijk voor gewichtsbeheersing
Podoloog Drenthe podoloogdrenthe.nl
MSM Personal training studio www.msmpersonaltrainingstudio.nl
inShape fitnesscentrum www.inshape-fitness.nl
Carinova Gemeente Staphorst  www.carinova.nl
NeoLife www.naturalhealthproducts.nl
Family fit Indoor Survival  www.indoor-survival-staphorst.nl
International Wellness Resorts www.iwr.nl
EduSport www.edu-sport.nl

Lifestyle

Tupperware Staphorst
Roo Handelsonderneming www.roohandelsonderneming.nl
Briluniek Henk Zwiers www.briluniekmeppel.nl
Kleur Intens www.kleurintens.nl
Het Bieteltje www.facebook.com/bieteltje
Lotus Ruimt Op www.lotusruimtop.nl
Pouw Meppel www.pouw.nl/vestigingen/pouw-meppel
ZiEN kunst & coaching www.zien-kunst.nl
Meesters Tweewielers www.meesterstweewielers.nl
DeWalt www.dewalt.nl
G&A Computers  www.g-a.nl
Boertjes Makelaardij en Hypotheken  www.boertjes.nl
Cycle for Girls www.plannederland.nl
Foto Frans Nooren – De Readshop www.fotofransnooren.nl

Mode

Hilleen Mode www.hilleenmode.nl
Hearts and More www.facebook.com/pg/hearts.and.more1
Trendy Dreams www.facebook.com/Trendy-Dreams
Juwelier Dekker www.juwelierdekker.nl
I-D Sieraden www.i-d-sieradenatelier.nl
Switch Mode www.switchmode.nl
SEQ Lifestyle www.seqlifestyle.nl
Jo-Fashion www.jo-fashion.nl
Wido Double Fashion widostaphorst.nl
Will’s www.facebook.com/Wills1971
Kjelvik kjelvik.nl

Wonen

Wijzonol Bouwverven B.V. www.wijzonol.nl/consument
Figeland www.figeland.nl
JEMAKO Anouk Dekker www.jemako-shop.com/anouk
Poortman Makelaars www.bix.nl/
Aqua Comfort Zwartewaterland www.aquacomfortzwartewaterland.nl
BK Cookware B.V. www.bk.nl
Quooker Nederland B.V. www.quooker.nl/nl
AkzoNobel nl.akzonobel.com
Sigma www.sigma.nl
Zuiver/Dutchbone www.zuiver.com
Dock Four Stylepads www.dockfour.com
Bloemenatelier Rianne www.facebook.com/bloemenatelierrianne
Bij Sigrid www.bijsigridindewebwinkel.nl
Jarina Bloemenboetiek www.jarina.nl
Mevrouw Schutte & dochters www.mevrouwschutte.nl
Interdynamics www.interdynamics.eu
Talen Tools www.talentools.nl


Mis jij nog iemand? Of sta jij er als deelnemer niet tussen maar heb jij je al wel aangemeld? Mail dan naar reclame@boer-staphorst.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.